Výroba vlastními prostředky

PROFI – střešní krytina

Po více než 20 let zkušeností na českém trhu střešních
krytin naše společnost STATO střechy s.r.o. začala vlastní produkcí vyrábět střešní krytiny PROFI. Tvar této střešní krytiny je elegantní a velmi oblíbený. Je vhodný i pro ty nejnáročnější zákazníky. Díky skvělé kvalitě vstupního materiálu a pečlivé
výrobě si plechová střešní krytina PROFI vytváří významnou pověst na českém trhu.

Kromě krytiny PROFI v naší nabídce naleznete dalších 5 typů střešní krytiny: Aria,Prime click Stigma Bavaria roof či Gamma.

Střešní trapézové plechy

Naše společnost STATO střechy s.r.o. nadále zdokonaluje své zkušenosti v oblasti českých střešních trapézů, což nás přivedlo k rozvoji vlastní výroby střešních a stěnových profilů trapézů ST18/1120 a ST35/1035. Díky nadčasovému designu a prověřené spolehlivosti se tento typ střešního provedení stal oblíbeným mezi mnoha zákazníky. Kromě trapézových plechů, které vyrábíme vlastní výrobou, v naší široké nabídce naleznete i mnoho dalších druhů. Jako příklad uvedeme trapézový plech T-12/1120, T-60/944 nebo T-135/930.

Trapézový plech ST18/1120

Tento konkrétní trapézový plech je optimální volbou pro krytí střech a fasád lichoběžníkového tvaru. Je posílen žebrovanou vlnou a vyniká výjimečnou a široce aplikovatelnou efektivitou. Je tedy velmi efektivní a praktický. Své využití má například na zemědělských či průmyslových budovách, stropech nebo skladech.

Trapézový plech ST35/1035

Trapézový plech T-35 je nejvhodnější volbou pro rozsáhlé projekty, včetně průmyslových hal, budov a různých typů přístřešků. Co se týče estetiky, můžete si vybrat z různorodých povrchových úprav, které jsou uvedeny v přiloženém vzorkovníku. Díky tomu splníme všechna vaše designové požadavky.

Nabízíme nezávazné konzultace i poradenství.

STATO střechy s.r.o.
Janová 266 (areál Vsacko)
755 01 Vsetín

Plechová střecha
Trapézové plechy
Okapové systémy